KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17334058

nr 1733 4058

Gustaf Magnusson

(1890-1957), Sverige

Etsning, Signerad, "Prinsessan". Bildmått: 25x15 cm, yttermått inklusive ram: 41x30 cm

Gustaf Magnusson, svensk målare född 1890, död 1957.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 20 oktober 2025
kl 19:23:19

17/10 11:38:16 1      Vinnande bud

Gustaf Magnusson

Läs mer om Gustaf Magnusson